Regulamin

Bardzo miło jest nam gościć Państwa w naszych apartamentach - oto kilka zasad, które pozwolą Państwu bezpiecznie i komfortowo spędzić z nami czas.

 1. Apartament wynajmowany jest na doby. Doba trwa od godziny 15:00 w dniu zameldowania do godziny 11:00 w dniu wymeldowania.
 2. Podstawą zameldowania jest okazanie dowodu tożsamości oraz podpisanie karty meldunkowej.
 3. Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa nasz obiekt wyposażony jest w całodobowy minitoring części wspólnych.
 4. Osoby niezameldowane w Apartamentach Relaks nie mogą przebywać na terenie obiektu między godz. 22.00 - 7.00.
 5. Gość Apartamentów Relaks może przyjąć do swojego pokoju gości po uzgodnieniu z recepcją tylko do godz. 22.00.
 6. Nasi goście nie mogą przekazywać Apartamentu innym osobom.
 7. Prosimy o odpowiedzialne korzystanie z wyposażenia Apartamentów Relaks. Goście ponoszą materialną odpowiedzialność za uszkodzenia lub zniszczenia oraz braki w wyposażeniu powstałe z ich winy lub osób odwiedzających.
 8. Za zgubienie lub zniszczenie kluczy, breloka do apartamentu obowiązuje opłata w wysokości 100 PLN.
 9. Apartamenty Relaks nie odpowiadają za zaginione pieniądze, papiery wartościowe oraz inne kosztowności nie złożone do depozytu - ale wszystko co znajdziemy chętnie oddajemy.
 10. Wszystkich naszych gości i odwiedzających zobowiązujemy do przestrzegania przepisów p-poż.
 11. Cały obiekt wyposażony jest w alarmową instalacje przeciwpożarową, gaśnice oraz hydranty.
 12. Każdorazowo przed opuszczeniem Apartamentu należy sprawdzić czy zakręcone są krany, światło jest wygaszone, okna są zamknięte oraz czy nie zaprószono ognia.
 13. Na terenie całego obiektu (poza wyznaczonym miejscem na podwórku) obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Za naruszenie zakazu goście zostaną obciążeni równowartością 500 PLN.
 14. Każdy apartament wyposażony jest w czujki dymu. W przypadku uruchomiena alarmu poprzez wykrycie dymu tytoniowego goście zostaną obciążeni równowartością 500 PLN.
 15. Ze względów p-poż zabrania się używania sprzętów elektrycznych (żelazka, szuszarki itp) innych niż te stanowiące wyposażenie apatamentu.